درباره شرکت کاسپین پلیمر آبراهان

مجموعه تولیدی و کارخانه های کاسپین پلیمر آبراهان یکی از تولید کنندگان قدیمی از این صنف است که در رسته خود موفق به کسب امتیازات فراوان و همین طور گواهینامه های مختلف شده است. در طی سالها هدف نهایی و همه عزم و توان شرکت بر این گذاشته شده که بتوانیم بهترین محصولات را در کنار قیمت های رقابتی در ایران و کشور های همسایه عرضه کنیم.

خوشبختانه و به پاس زحمت های فراوان تیم فنی کارخانه، همین طور به نیت پاک و کمک خداوند متعال، در این مدت 15 سال تولید موفق شده ایم سبد کالای خود را با بهترین تکنولوژی های موجود و همین طور مواد اولیه درجه یک تکمیل کنیم. امروز مفتخریم اعلام کنیم که تمامی ملزومات ساختمانی اعم از لوله ها و همین طور اتصالات را به صورت پلیمری تولید می کنیم و با قیمت و کیفیت مثال زدنی در اختیار مشتریان قرار می دهیم.

سبد محصولات کاسپین پلیمر آبراهان شامل موارد زیر است:

انواع لوله و اتصالات پ.پ PP سفید آبرسانی
انواع لوله و اتصلات پی وی سی فشار قوی و ناودانی UPVC با مواد درجه یک سفید

انواع لوله های پلی اتیلن در سایز های مختلف با ظرفیت فشار و استقامت مکانیکی بالا
انواع لوله جدار چاهی

انواع لوله و اتصالات UPVC فشار قوی سه لایه – با مقاومت مکانیکی بالا

تحقیق و توسعه R&D

رمز موفقیت کارخانه ما در این بخش گنجانده شده است، تحقیق و توسعه Research & Development ، این واحد از کارخانه تولیدی ما همواره در حال جستجو برای یافتن بهترین روش ها و همین طور به روز کردن محصولات شرکت نسبت به استاندارد های اروپایی و آمریکایی بوده است، این تلاش بی وقفه نه تنها همیشه هزینه های خود را بازگردانده است، بلکه باعث شده تا در زمره صادر کنندگان نمونه این محصولات به کشور های منطقه قرار بگیریم. در واقع به جرات می توانیم بگوییم میزان صادرات ما و اعتباری که در بازار های عراق، سوریه، گرجستان و ارمنستان کسب کرده ایم به مراتب بیشتر از میزان این اعتبار در بازار داخل کشور است.

تلاش های این واحد از کارخانه موجب شده است که موفق به کسب گواهی نامه های معتبر و بین المللی از موسسات بزرگ استاندارد در جهان شویم، برخی از این گواهینامه ها را می توانید در لیست زیر مشاهده نمایید.

گواهینامه ها و استاندارد ها

  • گواهی ISO – ایزو 9001 – ایزو 2008
  • گواهی استاندارد PP
  • گواهی استاندارد UPVC
  • گواهی SGS ازعراق
  • گواهی B.V استاندارد از عراق
  • گواهینامه انجمن تولیدکنندگان لوله و اتصالات
  • گواهی فنی مرکز تحقیقات ساختمان و مسکن
  • استاندارد صادر کننده لوله های UPVC سه لایه

گواهی های فنی و بررسی های واحد تقیقات و ساختمان ایران

برای اطلاعات بیشتر در مورد محصولات می توانید از کاتالوگ کارخانه استفاده نمایید

شماره دفتر فروش تهران 3332